VALTRA DEMO tūre 2017 un MASTER CUP sacensības

12. April, 2017

 

VALTRA - Atkal ceļā pie Tevis!

 

Jau no februāra VALTRA demo tūre ir ceļā pa Eiropu. Latvijā tā piestās 24. aprīlī Biķernieku trasē ,Rīgā. Un tā trīs dienas no 24. līdz 26. aprīlim visiem interesentiem būs iespēja apmeklēt Demo tūres pasākumu. 

 

Apskati jaunākos 4. paaudzes Valtra traktorus, izmēģiniet tos un uzdod sev interesējošos jautājumus sia VALTEK pārstāvjiem, kā arī VALTRA pārstāvjiem! Piesakies arī vasaras demonstrējumiem savā saimniecībā.

 

Kā katru gadu, arī šoreiz īpaši aprīkotā Demo Tūres mašīna, kurā varēsi uzzināt vairāk par Valtra Unlimited neierobežotajām iespējām, kā arī izmēģināt lauksaimniecības simulatoru.

 

 

Un tagad par galveno - VALTRA MASTER CUP

 

Varbūt tieši TU esi ātrākais traktorbraucējs Latvijā? Nav svarīgi ar kādu traktortehniku ikdienā strādā visbiežāk, nāc izmēģini savus spēkus MASTER CUP sacensībās. Sacenties pret citiem braucējiem no visas Latvijas un esi ātrākais! Galvenā balva ir ceļojums uz Somiju un dalība MASTER CUP finālā!


Vairāk par sacensību norisi, pieteikšanos un noteikumiem var uzzināt www.valtra.lv un www.valtra.com, kā arī seko jaunumiem facebook https://www.facebook.com/events/188783694963725

 

Pasākums paredzēts visai ģimenei, jo, ko darīt būs visiem, gan lieliem, gan maziem! Neizpaliks dāvanas, konkursi un balvas!
 

Tiekamies trasē!

 

Pasākumu rīko sia Valtek un VALTRA sadarbībā ar Neste Latvija un Jauno Zemnieku klubu